Poschodové postele

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 3 - 30 položiek celkom
Poschodová posteľ Kubuš 2
€465

Moderná poschodová posteľ so zábranou a zásuvkou vo viacerých farebných prevedeniach. Poschodovú posteľ je možné rozdeliť na 2 oddelené postele.

Kód: 1105/BIE
Poschodová posteľ Eryk 2
od €319

Poschodová posteľ v modernom dizajne s úložným priestorom vo forme zásuvky. V prípade potreby je možné poschodovú posteľ prerobiť na 2 samostatné lôžka. V cene postele sú rošty...

Kód: 2803/GRA
Poschodová posteľ DAREK
€325

Drevená poschodová posteľ z masívu DAREK s úložným priestorom. Možnosť výberu z 5 neutrálnych farebných prevedení.

Kód: 217/BOR
GUMI detská poschodová posteľ s komodou G19
€475

Detská poschodová posteľ s praktickým výsuvným písacím stolíkom a odkladacím priestorom pre školáka z detského sektoru GUMI. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.

Kód: 148/DUB
Poschodová posteľ Antresola
€563

Poschodová posteľ Antresola bola navrhnutá tak, aby spĺňala všetky požiadavky dieťaťa. Je ideálna do malých izieb.

Kód: 1111/LAV
GUMI detská poschodová posteľ G15
€399

Detská poschodová posteľ s praktickým výsuvným písacím stolíkom a odkladacím priestorom pre školáka z detského sektoru GUMI. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.

Kód: 145/DUB
Detská poschodová posteľ REA PIKACHU
€552

Detská poschodová posteľ REA PIKACHU je vyrábaná v 9 dekoroch. Vďaka tejto posteli ušetríte priestor v izbe. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

Kód: 238/BIE
Detská poschodová posteľ so zábranou CARINO
€405

Detská celodrevená poschodová posteľ s bezpečnostnou zábranou a praktickým úložným priestorom. Posteľ je dodávaná spolu s roštami a matracmi. Možnosť výberu až z 5 farebných...

Kód: 376/BIE
Poschodová / rozkladacia posteľ Luini
€399

Posteľ Luini je jednoduchá poschodová a rozkladacia posteľ s rolovanými roštami. Možnosť upevniť rebrík na pravej alebo ľavej strane.

Kód: 427/BOR
Poschodová posteľ Rico 3
od €419

Poschodová posteľ s výsuvným lôžkom v modernom dizajne. V cene postele sú 3 rošty a 3 penové matrace.

Kód: 2818/BOR
Poschodová posteľ Marcinek
€645

Uvoľnite viac miesta na aktivity a využite dostatok odkladacieho priestoru s touto poschodovou posteľou.

Kód: 1135/SIV
Poschodová posteľ Olaf
€235

Kvalitná poschodová posteľ v 2 farebných prevedeniach. Skvelá do priestorovo nenáročných izieb.

Kód: 847/BIE
Hore
Ďalšie produkty

Poschodové postele deti vnímajú oveľa atraktívnejšie ako bežné postele. Naše deti radi lezú po rebríku a spia na vrchole. Ak chcete, aby sa vaše dieťa tešilo z usporiadania izby, poschodová posteľ bude skvelý nápad!

To samozrejme nie je jej jediná výhoda. Poschodová posteľ je ideálnym riešením, keď ste obmedzení priestorom. Skvele sa bude hodiť do súrodeneckých izieb, čo Vám umožní ušetriť miesto v izbe zdieľanej dvomi deťmi, dokonca pri poschodovým posteliach s výsuvným lôžkom aj troma deťmi. Poschodové postele bývajú väčšinou veľmi dobre premyslené. Sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám ich užívateľov. Nejde len o jednoduchý dvojúrovňový matracový rošt, ale často je v základnej alebo voliteľnej výbave aj praktická zásuvka na uloženie posteľnej bielizne či iných potrebných vecí. Výrobcovia vždy myslia na bezpečnosť tých najmenších, preto je u detských poschodových posteliach horná časť zabezpečená zábranou, aby sa predišlo pádu. Zároveň nezabúdajú na pohodlie, navrhujú ergonomické rebríky, ktoré umožňujú deťom ľahký výstup na vrchol. Dôležitá je aj odolnosť nábytku, preto sa väčšinou poschodové postele pre deti či tínedžerov vyrábajú z dreva, ktoré je veľmi odolným materiálom. Drevená poschodová posteľ bude slúžiť dlhé roky aj napriek intenzívnemu používaniu.

Zoznámte sa s našou ponukou a vyberte si model poschodovej postele, ktorý sa bude najviac hodiť k štýlu detskej alebo tínedžerskej izby!