Elektrické boxspringové postele - oplatí sa investovať?

Elektrické boxspringové postele - aké sú ich výhody?

Aby bol spánok pre naše zdravie prínosom, musíme mať pohodlnú posteľ s vhodne vybraným matracom. Každý má iné preferencie, zdravotné problémy či zvyky.

Elektricky polohovateľné postele boli dlho považované za rehabilitačné lôžka, ktoré boli určené pre ľudí so zdravotnými problémami. Na trhu sú však novinkou elektrické boxspringové postele, ktoré sú určené aj pre zdravých ľudí, ktorí preferujú pohodlie na najvyššej úrovni.

Relax, komfort a dobrý spánok – to všetko získate kúpou elektrickej postele. Elektrické nastavenie umožňuje prispôsobiť výšku matracov vašim individuálnym potrebám. Súčasťou elektrických postelí sú diaľkové ovládače, vďaka ktorým si rýchlo a bez námahy nastavíte výšku hlavy či nôh. Ak si chcete prečítať knihu alebo si oddýchnuť po náročnom tréningu, stačí vziať do ruky diaľkový ovládač a môžete začať relaxovať.

Ďalšou výhodou elektrických postelí je tichý mechanizmus, takže aj uprostred noci si môžete meniť polohu bez toho, aby ste zobudili svojho partnera.

Elektrické boxspringové postele sú určené na dlhé roky užívania, preto sa na ich výrobu používajú výlučne kvalitné materiály. Taktiež výrobcovia si dávajú záležať na výbere tých najkomfortnejších matracov. 

Boxspringová elektrická posteľ Veros (Nakupujte tu)

Boxspringová elektrická posteľ Veros (Nakupujte tu)

 

 ... A čo nevýhody?

Nevýhodou, ktorú si všimnite ako prvú je vysoká cena. V porovnaní s klasickými boxspringovými posteľami sú elektrické výrazne drahšie. Cena sa pohybuje približne od 800€ (za jednolôžko) až do 2200€.

Ďalšou nevýhodou elektrických boxspringových postelí je, že sú bez úložného priestoru. Práve kvôli tomu odporúčame tieto postele do väčších izieb, kde ich užívatelia majú dostatok úložného miesta a nebudú potrebovať ďalšie.

Ak máte priestrannú spálňu, prípadne samostatný šatník a pohodlie je u Vás na prvom mieste, aj napriek vyššie spomenutým nevýhodám sa jednoznačne oplatí investovať do elektrických boxspringových postelí.

 Boxspringová elektrická posteľ Venus (Nakupujte tu)

 

 Boxspringová elektrická posteľ Wave (Nakupujte tu)

 

elektrická boxspringová masívna posteľ

Masívna boxspringová posteľ Elsa elektric (Nakupuje tu)