Kreslá a taburetky

Najpredávanejšie

Relaxačné kreslo Grifon 2
 
€205
Relaxačné kreslo Grifon
Kreslo Grifon
Kód: 3220
 
€205
Taburetky Cancun (2ks)
 
€85
Hojdacie kreslo Austin
 
€209
Hojdacie kreslo Liberto 2
 
€259
Hojdacie kreslo Liberto
 
€269
Kreslo Amorino fialová
Kreslo Amorino
Kód: 3136/CIE
 
€352
Kreslo amoritino ružová
Kreslo Amorinito
Kód: 3133/SIV
 
€229
Hojdacie kreslo Max Bis Plus wenge + látka
 
od €175
Stránka 1 z 4 - 42 položiek celkom
Kreslo Angelo
€215

Štýlové kreslo v tvare mušle vyrábané v 3 moderných poťahových látkach. Vertikálne vyšívané operadlo, kruhové sedadlo a kovové nohy Vám poskytnú maximálne pohodlie.

Kód: 3121/SIV
Kreslo Teddy Sorisso 21
€389

Elegantné a pohodlné kreslo vyrábané v širokej škále poťahových látok. Výplň sedadla PUR penou a kvalitné pružiny faliste, mäkké sedenie a pohodlné podrúčky Vám zaručia komfort.

Kód: 2659
Taburetky Cancun (2ks)
€85

Set 2 taburetiek s úložným priestorom v príjemnej látke bouclé. Skvele sa budú hodiť ako doplnkové miesto na sedenie v obývačke, spálni, detskej izbe či predsieni, alebo ako...

Kód: 3217
Kreslo Coco
€445

Čalúnené otočné kreslo, ktoré podporuje pohodlie. Môžete si vybrať z vyše 200 poťahových látok a tak oživiť každý interiér.

Kód: 2638
Otočné kreslo Sensi s funkciou hojdania  Loris 01
€675

Moderné otočné kreslo s funkciou hojdania vyrábané v širokej škále poťahových látok. S týmto kreslom si užijete zábavu.

Kód: 2632
Otočné kreslo Yoga  Whisper
€575

Otočné kreslo Yoga s vkusným prešívaním a kovovou podnožou zaisťuje najvyšší komfort odpočinku.

Kód: 2662
Čalúnené kreslo Elis Caro
€359

Kvalitné a pohodlné kreslo s prešívaným operadlom na drevených nožičkách. Módny tvar kresla bude perfektným doplnkom súčasných interiérov. Môžete si vybrať z vyše 200 poťahových...

Kód: 3115
Kreslo amoritino ružová
€229

Štýlové kreslo v tvare mušle vyrábané v 4 moderných poťahových látkach. Vertikálne vyšívané operadlo, kruhové sedadlo a chrómové nohy Vám poskytnú maximálne pohodlie.

Kód: 3133/SIV
Čalúnené hojdacie kreslo TYP 196
€295

Čalúnené hojdacie kreslo TYP 196 ponúka najvyšší komfort sedenia. Vysoká chrbtová opierka, jemne zakrivená zaisťuje správnu polohu vášho tela.

Kód: 2863
Kreslo Amorino fialová
€352

Štýlové kreslo v tvare mušle vyrábané v 3 moderných poťahových látkach. Vertikálne vyšívané operadlo, kruhové sedadlo a chrómové nohy Vám poskytnú maximálne pohodlie.

Kód: 3136/CIE
Čalúnené kreslo Ted velluto 30
€285

Kvalitné a pohodlné kreslo s prešívaným operadlom na drevených nožičkách. Módny tvar kresla bude perfektným doplnkom súčasných interiérov. Môžete si vybrať z vyše 200 poťahových...

Kód: 3112
Taburetka Kelim monolith 85
€109

Moderná priestranná taburetka do spálne alebo obývacej izby. Vyberte si z mnohých poťahových látok a oživte svoj interiér.

Kód: 2947
Hore
Ďalšie produkty

Pohodlné kreslá sú skvelým miestom pre každodenný relax v mnohých domácich interiéroch, predovšetkým spálni, v hosťovskej alebo obývacej izbe. Kreslo však nie je len praktickým kusom nábytku na voľný čas, ale aj dôležitým prvkom dekorácie.

Výber správneho kresla je dôležitou úlohou. Ide o investíciu, ktorá má slúžiť dlhé roky, preto treba vlastnosti kresla prispôsobiť potrebám užívateľov. Okrem iného, Vaše pohodlie ovplyvní aj správna šírka, výška opierky, hĺbka sedu alebo typ podrúčiek. Niektoré kreslá z našej ponuky majú zabudovanú otočnú či hojdaciu funkciu, prípadne si viete k ním objednať taburetku z rovnakej kolekcie.

Taburetky sú ľahkými kusmi nábytku, predovšetkým sú praktické a môžete ich umiestniť kdekoľvek podľa potreby. Originálny dizajn, sýte farby alebo krásne vzory dokážu z taburetky urobiť výsostný prvok dekoru, ktorý zvýši hodnotu celého aranžmánu a oživí aj monotónny interiér.

Klasické taburetky sa vyznačujú okrúhlym alebo hranatým tvarom. Ich primárnou úlohou je vytvorenie ďalšieho miesta na sedenie, avšak nemusí to tak byť. Taburetka môže slúžiť ako aj miesto, kde si vyložíme nohy po náročnom dni. Viacerí zákazníci hľadajú väčšiu taburetku, ak nevedia ako využiť voľný priestor v miestnosti, no iní ak potrebujú získať ďalší úložný priestor. Zaujímavým riešením sú detské taburetky v tvare zvieratiek, ktoré sa stanú obľúbenou hračkou vášho dieťatka. Rôzne tvary, vzory a farby taburetiek umožňujú ich jednoduché zladenie s akýmkoľvek interiérom.