Nákup na splátky

Nákup na splátky

U nás môžete nakupovať nábytok aj na splátky prostredníctvom spoločnosti Quatro, Home Credit alebo Zinc. Do poznámky v objednávke uveďte názov zvolenej spoločnosti.
 

Môžem nakupovať nábytok na splátky cez internetový obchod?

Áno, teraz môžete nakupovať nábytok na splátky rýchlo, jednoducho a pohodlne priamo z Vášho domova, stačí do poznámky pri objednávke cez internet uviesť „nákup na splátky“ a zvolenú splátkovú spoločnosť. My Vás budeme telefonicky kontaktovať a nájdeme pre Vás najoptimalnejší spôsob splácania, presne podľa Vašich požiadaviek.
 
 

Splátky prostredníctvom spoločnosti Quatro

Quatro je jednotkou v nákupe na splátky a špecializuje sa v nákupoch na splátky úplne bez potvrdení. Pre úplne podmienky a aktuálne akcie navštívte stránku splátkovej spoločnosti Quatro.


 
 
Splátky prostredníctvom spoločnosti Zinc
 
cats_1
Nákup len na občiansky preukaz. Ak Vám neschválili nákup na splátky v inej spoločnosti, nezúfajte, spoločnosť Zinc Vás nekontroluje v úverovom registri.
 
Pre viac informácií kliknite tu.

Splátky prostredníctvom spoločnosti Home Credit


Home Credit je medzinárodná spoločnosť s bohatými skúsenosťami v spotrebiteľských úveroch. V nákupoch na splátky patrí k lídrom na slovenskom trhu. Pre aktuálnu ponuku splátok navštívte stránku splátkovej spoločnosti Home Credit.

Neviete koľko peňazí máte k dispozícii?

Spoločnosť Home Credit Vám ponúka jednoduchý spôsob ako to zistiť. Kliknite na nasledujúci odkaz, vyplňte krátky formulár a dozviete sa sumu. Potom si už len stačí vybrať nábytok.